LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Femrat seksi ‘çmendin’ rrjetin, topless nën dush shkëmbejnë puthje lesbike (FOTO+18)

Femrat seksi ‘çmendin’ rrjetin, topless nën dush shkëmbejnë puthje lesbike (FOTO+18)

Ato të dyja e kanë bërë publike romancën e tyre në fillim të këtij viti, por i kanë lënë fansat të hutuar lidhur me atë që ka qenë vetëm për publicitet.

Por, Jemma Lucy dhe Chantelle Connelly janë kapur në skena të nxehta me njëra tjetrën, derisa shfaqen topless nën dush, duke i kapur gjoksin njëra tjetrës dhe duke shkëmbyer puthje romantike.

Yjet e reality shou janë shfaqur të zhveshura pa turp, duke treguar hiret trupore dhe duke mbajtur gjoksin me duar.

Dyshja që duket se po argëtohen shumë bashkë kanë pozuar edhe më herët topless.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Europa le të mbushet me Romana, por Shqipëria duhet të pastrohet nga këto putana!

Close