Home . Aktualitet . Floriana Garo do të kandidojë për deputete me pëlqimin e Bashës në listën e Tiranës (Foto)

Floriana Garo do të kandidojë për deputete me pëlqimin e Bashës në listën e Tiranës (Foto)

Moderatorja seksi e emisionit “Jo vetëm modë”, të cilën e kemi ndjekur shpesh dhe në kolltukun e bardhë të gazetarit Blendi Fevziu, mësohet se është kandidatja më e re për deputete në listat e Tiranës. Floriana Garo, ose ndryshe ish-vajza e motit në “ABC news”, synon të jetë deputetja më e re e Kuvendit të Shqipërisë.

Tellalli.al zbulon se Lola (siç e thërrasin miqtë), me sa duket i ka lëvizur mirë gurët e saj, duke marrë pëlqimin e kreut “de jure” të PD-së Lulzim Basha, si dhe aprovimin e kreut “de facto” Sali Berisha, që të kandidojë si deputete në zgjedhjet e përgjithshme të 2017-s.

floriana

 

Mos humbisni:
Skenari i PD për ta kthyer 2017-n në një 1997

Close