LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . FNSH “Blindon” jugun e Shqiperise

FNSH “Blindon” jugun e Shqiperise

Policia po zhvillon një operacion në jug të vendit për të arrestuar personin e dytë,i dyshuar si i përfshirë në këtë ngjarje.

Mbrëmjen e kësaj të enjtje është ndërmarrë një operacion në Vlorë dhe Lushnje, pasi dyshohet se në këto qytete fshihet dy autorët e tjerë, bashkëpunëtorë të Redjan Rrajës për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

Përqendrimi i policisë është në qytetin e Lushnjës, në Karbunarë ku dyshohet se qëndron njëri prej personave që të ketë dijeni për atentatin.

Ne kerkim është shpallur shtetasi J.S. përpara disa kohësh i janë sekuestruar rreth 70 mijë euro dhe nje automjet me vlerë 100 mijë euro”

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Horoskopi ditor, e Premte 8 Nëntor 2019

Close