LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Kronike . FOTO/ Aksident i rëndë në Tiranë, dyshohet se drejtuesi i motorit humbi jetën pas përplasjes me makinën

FOTO/ Aksident i rëndë në Tiranë, dyshohet se drejtuesi i motorit humbi jetën pas përplasjes me makinën

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash pranë Urës së Tabakëve, në Tiranë. Një djalë rreth të 30-ve, ka humbur kontrollin e motorit të tij dhe është përplasur me një makinë.

Mendohet se drejtuesi i motorit, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur, ka humbur jetën pasi ambulanca që e shoqëronte për spital, u nis pa sirenë. Por mbetet ende për tu konfirmuar nga burimet e policisë për fatin e drejtuesit.

Në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe ekspertiza për të bërë dinamikën që provokoi aksidentin.

Mos humbisni:
Nishani kërkon mandat tjetër, a do të jetë “tradhëtari” tek emrat e kandidatëve të PD

Close