LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . FOTO/ Artisti i Popullit Robert Ndrenika voton për Tiranën, për Shqipërinë

FOTO/ Artisti i Popullit Robert Ndrenika voton për Tiranën, për Shqipërinë

Këtë të diel artisti i popullit Robert Ndrenika, ka votuar për qytetin e tij të dashur ku ka ushtruar profesionin e tij për dhjetra vite. Si banor i njësisë numër 10 në Tiranë, ikona e aktorëve shqiptarë ka votuar në shkollën “Konferenca e Pezës”, për Tiranën, për Shqipërinë dhe projektin e Teatrit të Ri.

Loading...
Mos e Humbisni
Ne, lehësit dhe Kryelehësi!

Close