LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . FOTO/ Dëmtohet rëndë Elseid Hysaj

FOTO/ Dëmtohet rëndë Elseid Hysaj

Elseid Hysaj ka pësuar një dëmtim të rëndë në ndeshjen që Napoli po zhvillon kundër Torinos.

Mbrojtësi shkodranë në një duel me Ansaldin, ka rënë keq me kokë në tokë.

Akoma nuk dihet grada e dëmtimit, teksa ky është një lajm i keq edhe për Kombëtaren shqiptare, pasi duhet të bëjë pa kapitenin me shumë mundësi në ndeshjet kundër Turqisë dhe Moldavisë.

VIDEON e gjeni këtu: https://www.supersport.al/hysaj-del-me-barrele-humbet-ndeshjet-me-turqine-e-moldavine/

Loading...
Mos e Humbisni
Lul, faqja juaj e zezë nuk mund të bëhet e florinjtë me ngjyrën e m-së që hani çdo ditë!

Close