LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Foto/ Ja si duket Marina Vjollca pak orë përpara dasmës!

Foto/ Ja si duket Marina Vjollca pak orë përpara dasmës!

Vetëm pak orë nga ndajnë nga ceremonia e martesës së reperit Getoar Selimi dhe moderatores Marina Vjollca. Megjithatë duket se përgatitjet e dasmës e kanë lodhur shumë bukuroshen bionde. Mëngjesin e sotëm ajo ka publikuar në rrjete sociale foton e një maceje e cila shfaqet e lodhur.

Ndoshta kjo është një mënyrë që Marina të thotë ndihet mjaft e lodhur këtë periudhë. Kujtojmë se edhe sa i përket anës profesionale ajo do të nisë së shpejti një emision në ekranin e Tv Klan.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
A e dini ju se serbët, çdo 10 Gusht i falen një shqiptares?

Close