LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . FOTO/ Majlinda Bregu dhe Romana Vlahutin kapen “mat” në plazh, ja ku po i kalojnë pushimet

FOTO/ Majlinda Bregu dhe Romana Vlahutin kapen “mat” në plazh, ja ku po i kalojnë pushimet

Miqësia mes të dyjave është e njohur tashmë për publikun. Pasi janë fotografuar sëbashku në restorantin e peshkut në Tiranë, Majlinda Bregu është kapur sërish mat nën shoqërinë e ambasadores së BE-së, Romana Vlahutin.

Fotot e të dyjave janë shkrepur këtë të shtunë tek vilat qeveritare në Durrës. Dy zonjat janë ulur në tavolinë dhe bisedojnë për qejfin e tyre.
294680_3
Kujtojmë që Bregu aktualisht mban postin e kryetares së Këshillit Kombëtar të Integrimit, dhe shpesh herë ka qenë një zë i fortë në kërkesat e saj për përmbushjen e kritereve nga Shqipëria për integrimin e vendit tonë në BE. Të jetë edhe ky takim pune?

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Murgjit dhe murgeshat e “Manastiri të Prostitutave” na kërkojnë të heshtim!

Close