LAJMI I FUNDIT
Home . Kuriozitete . FOTO/ Mjekët heqin granatën nga fytyra e ushtarit

FOTO/ Mjekët heqin granatën nga fytyra e ushtarit

Keni dëgjuar ndonjëherë të ketë dikush granatë në fytyrë dhe të frikësoheni çdo çast se mund të shpërthejë? Epo, disa histori janë me të vërtetë unike…

Një fotografi e postuar në internet nga spitali ushtarak i Kolumbisë, tregon imazhin e kafkës së ushtarit kolumbian Leandro Jose Luna me një granatë në fytyrë, të cilën e kishte marrë pas një aksidenti në detyrë.

Granata në fjalë u hoq me sukses nga stafi mjekësor në parkun e veturave të spitalit, për shkak të frikës së ajo mund të shpërthente në sallën e operacionit.

Loading...
Mos e Humbisni
Lulziu që na nxiu!

Close