Home . Lifestyle . Foto/ Motra e Kim befason sërisht me fotot nudo në ujë (+18)

Foto/ Motra e Kim befason sërisht me fotot nudo në ujë (+18)

Kourtney Kardashian po shkon drejt hapave të motrës së saj Kim. Ajo ka befasuar të gjithë pasi ka pozuar krejtësisht e zhveshur për setin e ri. Në fotografinë e publikuar në Instagram, ajo ka shkruar “Nëna Natyrë”, derisa nudo pozon në natyrë. Nëna e tre fëmijëve, e cila është ndarë nga bashkëshorti i saj Scott Disick tash e disa kohë, duket tejet në formë.

Mos humbisni:
VIDEO+18/ Publikohen pamjet e masakrimit të civilëve në Irak nga ushtria amerikane, midis tyre fëmijë dhe gazetarë

Close