LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . FOTO/ Nardi kapet “mat” me një bjonde seksi

FOTO/ Nardi kapet “mat” me një bjonde seksi

Deputeti i Partisë Demokratike Nard Ndoka, është kapur në një moment pak të sikletshëm. Anëtari i Frontit të Bashkuar Opozitar, nuk i ka rrezistuar dot një vajze seksi që ka kaluar përballë tij.

Ai është fotografuar nga paparaci teksa hutohet pas saj duke i ngulur vështrimin. Duket qartë se demokristiani nuk i ka rezistuar dot asaj pamjeje të bukur dhe e ka shoqëruar me sy për disa sekonda.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Ndjesë Saimir! Të dua… por më duhesh!

Close