LAJMI I FUNDIT
Home . Metro . FOTO/ Përcillet për në banesën e fundit Bradley Lowery, mes mijërave tifozëve i përlotur edhe Jermain Defoe

FOTO/ Përcillet për në banesën e fundit Bradley Lowery, mes mijërave tifozëve i përlotur edhe Jermain Defoe

Komento
Mos Humbisni:
Gjithçka mbi Samitin e Triestes, milionat që fiton SHqiperia dhe broçkullat per “New Jugosllavine”

Close