LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . FOTO/ Plas gallata në rrjet me Bashën, Monikën dhe burrin e Monikës… që nuk ja themi dot statusin se i bie të shkelim Kushtetutën

FOTO/ Plas gallata në rrjet me Bashën, Monikën dhe burrin e Monikës… që nuk ja themi dot statusin se i bie të shkelim Kushtetutën

Rrejti ka ironizuar protestën e djeshme të opozitës. Duke iu referuar deklaratave të Bashës dhe Kryemadhit se 85% e shqiptarëve refuzuan Ramën, në internet janë shpërndare disa meme ku thuhej se në protestë ishin rreth 3 milion shqiptarë. Krijuesit e rrjeteve sociale nuk janë ndalur vetëm tek pjesmarrja e ulët e protestës së PD dhe LSI, por kanë ironizuar dhe ngjarjet e fundit politike në vend.

Loading...
More in Aktualitet, Argetim, Kryesore
Kryeopozitari Meta dhe presidenti i Monikës, ankohet tek mediat greke për Ramën: “Nëna” e të gjitha konflikteve në vend!

Close