LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Foto/ Post- protesta, njihuni me memet komike që po çmendin rrjetin

Foto/ Post- protesta, njihuni me memet komike që po çmendin rrjetin

Teksa kanë kaluar 24 orë nga protesta e opozitës në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, mediat janë përfshirë në analiza mbi atë ç’ka ndodhi dhe çfarë pritet të ndodhë.

Krahas këtyre zhvillimesh që ndjekin njëra-tjetrën me replika dhe kundër replika, gjenden edhe faqet e njohura të humorit të cilat përcjellin anën komike të ngjarjeve.

Post-protesta ka qenë në vëmendje të tyre ku nuk kanë lënë pa ironizuar përplasjen mes palëve.

Kujdes, “shumë fjalë të vërteta janë thënë në shaka,” ka thënë gjigandi i letrave William Shakespeare.

Hidhini një sy meme-ve, koha të qeshim me… politikën. tema






Loading...
More in Argetim
Protesta, rrjetet sociale ‘të pamëshirshme’ me Bashën, Kryemadhin, Ramën e Berishën

Close