LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Vildane Zeneli e kthen dimrin verë (Foto)

Vildane Zeneli e kthen dimrin verë (Foto)

Ndërsa temperaturat janë të ulëta dhe i ftohti është ulur këmbëkryq, modelja shqiptare me famë botërore Vildane Zeneli po shijon dallgët e detit. Kjo për një arsye të rëndësishme siç është edhe karriera e saj në fushën e modelimit. Ajo ka pozuar për reklamimin e një linje veshjesh plazhi.

Si gjithmonë Vildania nuk ka zhgënjyer me format e saj bombastike dhe profesionalizmin. Komentet menjëherë kanë vërshyer lumë në rrjetin social “Facebook” pas postimit të fotove joshëse. Kryesisht në to theksohet fakti se Vildane është një modele me plot kuptimin e fjalës.

 

Loading...
More in Lifestyle
Ja tradhtitë më të bujshme të VIP-ave përgjatë 2013

Close