LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . FOTOT/ Gjesti i rrallë i gjyshit 98-vjeçar: Gjysh Qemali ngrihet nga shtrati për të votuar…

FOTOT/ Gjesti i rrallë i gjyshit 98-vjeçar: Gjysh Qemali ngrihet nga shtrati për të votuar…

Një i moshuar 98 vjeçar është ngritur nga shtrati dhe ka votuar ditën e sotme. Fotografi i njohur Agim Rama, përmes një postimi në Facebook, ka treguar momentin kur 98 vjeçari ka shkuar pranë qendrës së votimit. “Çerdhia nr 30 Laprakë. Votime të qeta. Gjysh Qemali 98 vjeçar ngrihet nga shtrati për të votuar Erion Veliajn. Flm gjysh…”, shkruan Rama bashkangjitur fotos.

Nderkohe nje tjeter e moshuar me paterice, ka shkuar te votoje:

Loading...
Mos e Humbisni
Ne, lehësit dhe Kryelehësi!

Close