LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . FOTOT/ Kush është Jola, bukuroshja që qëndron pranë Ramës dhe spikat midis truprojeve të tjera

FOTOT/ Kush është Jola, bukuroshja që qëndron pranë Ramës dhe spikat midis truprojeve të tjera

Kryeministri, Edi Rama ka vendosur që për sigurinë e tij, mes badigardëve të jetë edhe një femër, e cila ka pikasur shumë kohët e fundit.

Ajo quhet Jola, dhe e shikojmë gjithmonë pranë kryeministrit në daljet e tij publike. Brune, e gjatë dhe me flokët të kapura bisht, Jola është një ndjekëse e rregullt e rrjeteve sociale, por mjaft e rezervuar.

E kemi parë shpesh të shoqërohet me ish-banoren e Big Brother, Genta Gjalpin dhe me menaxherin e VIP-ave, Xhani Demnika, të cilët disa kohë më parë nuk nguruan ta thonin hapur se Jola ishte truproja më s.eksi në Kryeministri.

Ajo së fundmi është me pushime në Turqi, nga ku ka ndarë poza mjaft të bukura në rrjetet sociale. Një truprojë si Jola, rrallë mund t’ju zënë sytë!

Loading...
Mos e Humbisni
Ne, lehësit dhe Kryelehësi!

Close