LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . FOTOT/ Protesta e opozitës, plas ironia në rrjetet sociale

FOTOT/ Protesta e opozitës, plas ironia në rrjetet sociale

Teksa opozita e vendit ka njoftuar se më datën 27 janar do të nisë një valë protestash në vend, në rrjetet sociale ka nisur shpërndarja e memeve ironizuese.

Faqet e njohura për humorin pikant, kanë shpërndarë disa punime për të ironizuar kryeministrin Edi Rama, kryetarin e PD-së Lulzim Basha dhe lideren e LSI-së Monika Kryemadhi.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Asgjë e re nga fronti i shpifjes!

Close