LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Fotot që po qarkullojnë me shpejtësi në internet: Plas gallata me Ilir Metën!

Fotot që po qarkullojnë me shpejtësi në internet: Plas gallata me Ilir Metën!

Edhe pse e diela e 13 tetorit ishte caktuar nga Presidenti Meta si datë për zhvillimin e zgjedhjeve lokale pas anulimit të 30 qershorit, institucionet dhe politika heshtën. Këtë të diel edhe vetë kreu i Shtetit zgjodhi të merret me sport, ndërkohë që dyert e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve ishin të mbyllura.

Por rrjetet sociale nuk “heshtën”, pasi ka plasur gallata me presidentin Ilir Meta.

Këto janë disa nga fotot që po qarkullojnë në rrjet.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Fatos Klosi: Meta tejkaloi kompetencat, e vendos Kushtetuesja nëse kreu shkelje të rëndë, ja pse duhet të goditen gjyqtarët që bëjnë sipas qejfit

Close