LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . FSHF jep vendimin për sherrin e tifozëve në derbin Tirana – Partizani

FSHF jep vendimin për sherrin e tifozëve në derbin Tirana – Partizani

Federata Shqiptare e Futbollit ka marrë një vendim pas d.hunës në ndeshjen Tirana-Partizani në mbrëmjen e së dielës. FSHF vendosi që Tirana 4 ndeshje do të luajë pa tifozë, si dhe një gjobë prej 500 mijë lekësh. Ndërsa për Partizanin u vendos: Dy ndeshje pa tifozë, 100 mijë lekë gjobë.

Loading...
Mos e Humbisni
Lul, faqja juaj e zezë nuk mund të bëhet e florinjtë me ngjyrën e m-së që hani çdo ditë!

Close