LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Gafa e deputetit të PD që po bën xhiron e rrjeteve sociale (Video)

Gafa e deputetit të PD që po bën xhiron e rrjeteve sociale (Video)

Deputeti i PD, Klevis Balliu ishte i ftuar në ‘Opinion’ për të komentuar librin e ri që është botuar mbi sekretet e ‘’Shtëpisë së Bardhë” dhe Donald Trumpin, ndërsa në një moment është shprehur se “Ky libër është bërë para se të botohet “.

Gafa ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, pasi logjikisht çdo libër shkruhet dhe më pas botohet. Ky është mandati i parë i Balliut në Kuvendin e Shqipërisë, ndërsa nuk është herë e parë që me thëniet e tij bën xhiron e medieve sociale.

d.b/shqiptarja.com

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Asgjë e re nga fronti i shpifjes!

Close