LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Gazetari mallkon Bashën pse futi Murrizin në parlament, deputeti i kthen përgjigje: O frede lela…!

Gazetari mallkon Bashën pse futi Murrizin në parlament, deputeti i kthen përgjigje: O frede lela…!

Deputeti demokrat Myslim Murrizi ka replikuar me gazetarin Alfred Lela.

Teksa ky i fundit përmes një postimi në rrjetin social Facebook ironizonte fjalimin e deputetit, ligjvënësi i ka kujtuar bashkëpunimin me kryedemokratin Lulzim Basha.

“Hahahaha frede lela!!!!! O Freço Lela! Kur ka qene MM ne parlament, ti o FL dhe LB keni qene ne PS sepse jeni BPL dhe PDRS dhe S H L P”, shkruan Murrizi.

Ndërkohë, më herët, gazetari Lela shkruante:

“Kur shoh e dëgjoj MM në Kuvend, fus koken nder duar dhe them të vraftë zoti o LB“, nënvizon Lela.

Loading...
Mos e Humbisni
Lul, faqja juaj e zezë nuk mund të bëhet e florinjtë me ngjyrën e m-së që hani çdo ditë!

Close