LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Geri Kokalari i përvishet keq Bashës: Hej gomar, kur do marrim përgjigje për AEY, Albertol, Gerdec, v.rasjet e 21 janarit, përfshirja juaj në kontratën Bechtel?”

Geri Kokalari i përvishet keq Bashës: Hej gomar, kur do marrim përgjigje për AEY, Albertol, Gerdec, v.rasjet e 21 janarit, përfshirja juaj në kontratën Bechtel?”

Aktivisti i njohur shqiptaro-amerikan Geri Kokalari i ka kujtuar Bashës disa nga çështjet për të cilat ai është përfolur si i përfshirë. Me anë të një postimi në Tëitter Kokalari ku ka shpëndarë takimin e Bashës me drejtorin e ri të Zyrës së Evropës Qendrore Jugore ku thekson se ka folur per mosndeshkueshmerine e politikaneve dhe korrupsionin, Kokalari i kujton Bashës disa skandale.

“Hej gomar, kur do të marrim përgjigje për AEY, Albertol, Gerdec, vrasjet e 21 janarit, përfshirja juaj në kontratën Bechtel, skemat piramidale të Enver Berishës, si e keni financuar stilin e jetës tuaj, etj, etj, etj., Etj. . ???”, shkruan Kokalari.

Loading...
Mos e Humbisni
Të mbrojmë teatrin e minjve që “sfiduan” Kadri Roshin!

Close