Home . Aktualitet . Sport . Gjendet i vdekur në shtëpi: Tragjedi familjare për futbollistin e njohur

Gjendet i vdekur në shtëpi: Tragjedi familjare për futbollistin e njohur

Ylli i “Real Madritit”, Gareth Bale dhe familja e tij janë të shokuar nga ngjarja e rëndë që u ka ndodhur. Kunati i bashkëshortes së futbollistit, Alexander Williams është gjendur i vdekur në shtëpinë e prindërve të tij. Bale dhe partnerja e tij Emma po planifikonin dasmën para se të merrnin vesh lajmin e rëndë.

Emma ka shkuar në Spanjë për të qetësuar motrën, e cila sapo kishte sjellë në jetë fëmijën e dytë me Williams. Policia ende po heton për vdekjen e 29-vjeçarit. Pak orë më vonë Gareth Bale është fotografuar shumë i mërzitur pas vdekjes së kunatit.

(Kliko reklamen per te pare me teper)

   

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Deti që “mbyti” Bashën dhe lehësit me pagesë!

Close