Home . Aktualitet . Gjiknuri dhe deputeti Myslym Murrizi shkojnë në Austri si vëzhgues të zgjedhjeve: “E di që do mërziten disa spiunë të… “!

Gjiknuri dhe deputeti Myslym Murrizi shkojnë në Austri si vëzhgues të zgjedhjeve: “E di që do mërziten disa spiunë të… “!

Kryetar i Komisionit të Reformës zgjedhore, Damian Gjiknuri së bashku me deputetin e Opozitës së Re, Murrizi, kanë qenë vëzhgues në zgjedhjet e zhvilluara në Austri. Në një postim të tijin Murrizi shkruan se ka qenë së bashku me Damianin dhe 4 anëtarë të tjerë të KQA-së në Vjenë.Bashkangjitur ai vënë foto të tyre së bashku me modelin e fletës së votimit në Austri.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Paralajmëron betejë deri në fund kundër shkarkimit: Presidenti ndryshon mendje për dorëheqjen! A po e tremb reforma Metën?!

Close