LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Gjyshja më e fortë në botë

Gjyshja më e fortë në botë

Ajo tani është gjyshe me tre nipër e mbesa, punon si gardiane burgu në Ontario, Kanada, është 48-vjeçe dhe thotë se bodybuilding i ka dhënë një jetë të re.

Ajo e la shkollën që në vitin 1989 dhe u fut në një palestër për të ruajtur trupin në formë.

Më pas ra në dashuri me sportin e ngritjes së peshave.

Fillimisht ajo ishte e turpshme, por në vitin 1993 mori pjesë në kampionatin e parë dhe doli në vend të dytë, gjë që i dha zemër.

Loading...
More in Aktualitet, Lifestyle
“Syrit” të “Air Albania” nuk i shpëton asgjë

Close