Home . Aktualitet . Kronik . Grabitet banesa e nënës së ministrit Gjiknuri

Grabitet banesa e nënës së ministrit Gjiknuri

Grabitet banesa e nënës së Ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri. Ngjarja ka ndodhur dy net më parë, ndërsa autorët raportohet se kanë marrë disa sende personale. Kallëzimin për grabitjen e ka bërë në Policinë e Tiranës, nëna e ministrit Gjiknuri.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Julian Deda bën zbulimin, kush fshihet pas Lolitës…? (Foto)

Close