LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Greqi, sekuestrohen 400 kilogramë hashash, vinte nga Shqipëria

Greqi, sekuestrohen 400 kilogramë hashash, vinte nga Shqipëria

GREQI- Rreth 400 kilogramë hashash janë sekuestruar nga policie greke ditën e sotme. Lënda narkotike e cila vinte nga Shqipëria, po transportohej me mushka, dhe u kap nga policia e vendit fqinj, në afërsit të Kosturit.

Lëvizjet janë pikasur nga policia kufitare që ka bërë edhe sekuestrimin e lëndës narkotike.

Ndërkaq, operacioni vijon për arrstimin e poseduesve të saj.

Loading...
More in Aktualitet, Kronik
Cefa: Në Janar 2014 merr fund emërimi i përkohshëm i gjyqtarëve
Close