LAJMI I FUNDIT
Home . Kryesore . Hakmarrja e ish-gruas së Putinit

Hakmarrja e ish-gruas së Putinit

Ish-gruaja e presidentit rus Vladimir Putin, Lyudmila, shkaktoi reagime kur u fotografua me një fustan me ngjyrat e flamurit të Ukrainës.

Putini dhe Lyudmila janë ndarë zyrtarisht pas tri dekadash martese.

ukrahine

Lyudmila u shfaq në publik me një fustan që është kombinim i ngjyrave të verdhë dhe kaltër, pra ngjyrave të flamurit ukrainas, në kohën kur janë rritur tensionet mes Ukrainës dhe Rusisë.

Kremlini zyrtar ka deklaruar sot se shkurorëzimi i Putinit nga Lyudmilas është zyrtarizuar sot

Loading...
More in Kryesore, Kuriozitete
Dëshmia tronditëse, drejtori i burgut dha urdhër që Ilia Kareli duhet të vdesë

Close