LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Heshtja e KQZ dhe ndërmjetësimi i huaj, rebusi i zgjedhjeve

Heshtja e KQZ dhe ndërmjetësimi i huaj, rebusi i zgjedhjeve

Videokoment nga analisti Skënder Minxhozi/ Heshtja e KQZ dhe ndërmjetësimi i huaj, rebusi i zgjedhjeve…

Komento
Mos Humbisni:
Dënohet me 7.6 vjet burg ish-deputeti Mark Frroku, shpallet i pafajshëm për vrasjen në Belgjikë

Close