LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Horoskopi ditor, e dielë 16 korrik 2017

Horoskopi ditor, e dielë 16 korrik 2017

Dashi

Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qendronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka që ata kanë.

Puna: Mos bëni hapa të gabuar nëse nuk doni të vini çdo gjë në rrezik. Është e rendësishme që t’i bëni gjërat në kohë.

Demi

Do të jetë një e dielë argëtuese dhe dhe e suksesshme. Thyeni rutinën e përditshme që të pushoni dhe të merrni buzëqeshje. Beqarët do të kenë një zenkë me një mik. Zbutni mosmarrëveshjet duke falur.

Puna: Puna dhe studimi shkojnë krah përkrah dhe për këtë arsye është gjynah që të qaheni. Në fund të fundit keni arritur disa qëllime të rendësishme.

Binjakët

Do të përballoni të gjitha situatat e sikletshme me aftësi. Lëreni veten të lirë. Takime të befasishme për beqarët, që do të jenë plot aventura të pëlqyeshme.

Puna: Mendoni me vendosmëri dhe siguri të plotë. Do të keni sukses dhe do t’i mahnisni të gjithë me aftësitë tuaja.

Gaforrja

Sot do të keni një ditë shumë të qetë dhe do të keni kohë që t’i kushtoheni disa angazhimeve të pëlqyeshme për ju. Jepni hapësira partnerit tuaj që nuk dëshiron asgjë tjetër përveçse të kalojë kohën e lirë me ju. Për beqarët do të jetë një ditë ku i duhet përkushtuar kujdesit të trupit dhe të mendjes.

Puna: Nuk keni shqetësime në punë ndërsa ambienti do të jetë mjaft i qetë. Jepini rendësi marrëdhënies me kolegët tuaj.

Luani

Jetoni me gëzim eksperiencat e kësaj të diele ku do të kaloni mjaft bukur. Planifikoni një udhëtim me të dashurin tuaj për të gjetur mirëkuptimin. Beqarët mund të argëtohen me miqtë ndërsa gjithashtu do të kenë një njohje mjaft interesante.

Puna: Ambicia është gjithmonë një tipar që ju dallon. Frenoni për një moment dhe jini më të kujdesshëm në biznes.

Virgjëresha

Keni çelësin për të trajtuar çdo situatë të pakëndshme me lehtësi. Mos toleroni favore për atë që nuk e meriton. Gjithashtu largoni këdo që ndërhyn mes teje dhe partnerit tuaj. Zemrat e vetmuara do të mund të takojnë dikë që ia vlen. Diçka po lëviz për ju.

Puna: Studioni lëvizjet e duhura për të kaluar një vështirësi në vendin e punës. Me diplomacinë tuaj do të keni gjithçka në dorë.

Peshorja

Personat e kësaj shenje do të përjetojnë një fazë dashurie të jashtëzakonshme. Partneri juaj do të jetë shumë i gatshëm dhe do të bëjë që të kaloni një ditë të paharrueshme. Përsa i përket beqarëve sot do të kenë një ditë mjaft të zymtë.

Puna: Mos lejoni që dikush t’ju hipë mbi shpinë. Në vend që të reagoni me fjalë, krijoni me anë të veprave atë situatë që të mposhtni armiqtë tuaj.

Akrepi

Harmonia sot duket jo e mirë për ju në çift. Jeni krejtësisht nervozë dhe saqë keni humbur perqëndrimin. Jepini vetes një pushim në mënyrë që të rigjeni humorin. Beqarët do të kalojnë një mbrëmje fantastike me miqtë.

Puna: Vlerësoni çdo propozim që merrni dhe mos hiqni dorë nga objektivat ku jeni përqendruar.

Shigjetari

Sot nuk do mungojnë miqësitë e bukura për ju. Nëse jeni çft do të kaloni një ditë fantastike. Periudhë jo e mirë për beqarët pasi u duket vetja interesantë.

Puna: Gjithçka po ju shkon mirë por tregoni kujdes me shpenzimet e tepërta. Ka ende disa hije rreth të ardhmes tuaj.

Bricjapi

Këtë ditë do keni dëshirë ta kaloni me familjen dhe të dashurit tuaj. Shijojeni këtë kënaqësi pas kaq shuam vuajtjesh. Beqarët do të ndjehen të mërzitur nga një person i cili dëshiron t’i zbulojë një sekret. Mbani larg ata që ju bëjnë nervozë.

Puna: Një siklet me shefin tuaj do të krijojë një tension të vogël gjatë punës tuaj. Kërkojini falje dhe mbylleni me kaq.

Ujori

Një lajm i papritur do ju bëjë të lumtur. Sot qielli juaj është i qetë dhe ju do mund të bëni çfarë të dëshironi në sajë edhe të disponueshmërisë e partnerit. Beqarët do të jenë në kërkim të aventurave pikante dhe nuk do të ndalen derisa ta gjejnë atë.

Puna: Jeni në pritje të një lajmi në lidhje me punën. Jini të qetë sepse së shpejti gjithçka do të qartësohet.

Peshqit

Pasioni që dikur dominonte marrëdhënien tuaj duket se është zhdukur. Riktheni pasionin e dashurisë që të mund të rifitoni atë që keni humbur. Beqarët do të jenë të pamotivuar dhe do të udhëhiqen nga mendime të pakontrollueshme. Dilni dhe argëtohuni, nata është e gjatë dhe plot me të papritura.

Puna: Do të ndjeheni të kënaqur me financat tuaja. Qendroni të qetë ashtu siç jeni.

Komento
Loading...

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001  

Mos e Humbisni
Murgjit dhe murgeshat e “Manastiri të Prostitutave” na kërkojnë të heshtim!

Close