LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Horoskopi ditor, e hënë 17 korrik 2017

Horoskopi ditor, e hënë 17 korrik 2017

Dashi

Mundohuni të qetësoheni me veten nëse një situatë dashurie nuk po zgjidhet ende. Keni nevojë që të reflektoni para se të veproni, kushtojuni vëmendje maksimale prioriteteve. Në fushën e ndjenjave për ata që janë veten, parashikohet nisja e një historie dashurie.

Sa i takon punës, kjo ditë nuk do të jetë shumë produktive, por nuk është rasti për t’u shqetësuar. Me kalimin e ditëve gjithçka do të përmirësohet.

Demi

Lidhja e dashurisë shkon më së miri dhe e mbushur me emocione. Përdorni ndjeshmërinë tuaj, në mënyrë që të kuptoni më thellësisht personin që dashuroni. Për ata që janë vetëm, mund të ketë mundësi interesante për të nisur një lidhje të re.

Jeni luftëtarë, ndaj përfitoni nga mundësitë e reja, për të treguar në punë atë që dini të bëni. Do t’iu njihen meritat.

Binjakët

Kalimi tranzit i Hënës, tek të lindurit e kësaj shenje do të sjellë prishjen e harmonisë në çift. Ndonjë debat i vogël, mund t’iu prishë komplet humorin. Mos u tregoni të ftohtë, por shfaqini ndjenjat tuaja. Ata që janë vetëm, do të ndihen tërheqës dhe gati për të nisur diçka të re.

Në sferën profesionale do të jeni të padurueshëm për të përmbyllur marrëveshje të ndryshme. Por yjet ju këshillojnë që të prisni një moment më të mirë për të vepruar.

Gaforrja

Tensionet e vogla me partnerin/en do të zhduken qysh në mëngjes, duke kaluar një ditë plot harmoni me gjysmën tuaj. Ata që janë vetëm do të kenë mundësi të mira, por edhe do të pushojnë.

Sa i takon punës, do të shënoni progres në një projekt i cili kishte ngecur prej kohësh.

Luani

Do të jeni të mbushur me dyshime lidhur me një rikthim me ish-partnerin/en. Do të jeni gjatë gjithë kohës të tensionuar dhe kështu do të shkojë e gjithë dita. Ndërsa ata që janë vetëm, do të jenë të rrethuar nga miq dhe admirues.

Në punë këshillohet të mos debatoni me kolegët për gjëra pa vlerë, pasi do të bëheni qesharakë. Tregohuni konkretë dhe të vendosur.

Virgjëresha

Një histori dashurie e lindur prej pak kohësh, do të përballet me jo pak probleme, por që do të kalojnë. Ata që janë në çift prej kohësh, mund të mbështeten tek konsolidimi i lidhjes. Ndërsa kush nuk është në një histori dashurie, mund të përjetojë zhgënjim, nga persona që i mendonin të besueshëm dhe sinqertë.

Në sferën profesionale, këshillohet të “armatoseni” me vullnet të fortë për të mbajtur atë që keni arritur, si dhe për t’u përballur me ndonjë pengesë të mundshme.

Peshorja

Një lajm i papritur, do e ndryshojë komplet ditën tuaj. Një situatë e krijuar rastësisht, do ju bëjë të kuptoni se kush ju dashuron vërtetë. Ata që janë vetëm, mund të jenë objekt kritikash. Mundohuni të rrini larg thashethemeve.

Dhënia e llogarisë, ka ardhur në punë dhe ju do jeni në vendin e duhur, në momentin e duhur. Luani letrat tuaja dhe veproni me vendosmëri.

Akrepi

Në fushën e ndjenjave situata nuk paraqitet aspak e mirë. Raporti juaj në çift është në krizë, ndaj duhet të lëvizni për të përmirësuar situatën. Ata që janë vetëm, do të bëjnë njohje të reja interesante. Argëtohuni dhe pranoni ftesat!

Sa i takon profesionit, mos u nxitoni të mbyllni çështje që ju janë ngarkuar. Disa negociata, duhen përballuar me qetësi.

Shigjetari

Gjatë kësaj dite, do t’iu duhet të përballeni me paragjykimet tuaja, për të vendosur nëse do të vazhdoni një histori të cilën jo të gjithë e pranojnë. Por nëse jeni të sigurtë për ndjenjat tuaja, mos u shqetësoni aspak. Ata që nuk janë në një lidhje, do të përfshihen në aventura të reja.

Lidhur me sferën profesionale, do të vini në jetë strategji të reja.

Bricjapi

Dita parashikohet të jetë e mbushur me surpriza dhe të reja. Do të keni gatishmërinë e plotë të partnerit dhe paqja në familje do të ndihet kudo. Kush nuk është në një lidhje, do të përjetojë aventura elektrizuese.

Sa i takon punës, parashikohen mundësi të reja, të cilat mund të ndryshojnë jetën tuaj.

Ujori

Tregohuni më pak të rëndë me partnerin dhe mos e sulmoni gjithmonë me sjelljen tuaj. Përpiquni të organizoni një darkë romantike, për të rregulluar gjithë çfarë keni prishur.

Ata që janë vetëm, do të kenë mundësi të shumta për të projektuar një të ardhme plot dashuri dhe lumturi.

Në punë do të ndiheni të pakënaqur dhe do të prisni një konfirmim. Yjet janë në anën tuaj.

Peshqit

Nëse e keni lënë pas dore partnerin/en për shkak të angazhimeve, kjo është dita që ta ktheni në prioritetin tuaj. Një gjest dashurie do të eliminojë tensionin dhe debatin. Ata që janë vetëm, do të gënjejnë veten me dikë. Duhet t’i bëjnë sytë katër.

Në punë, dita do të jetë mjaft dinamike, plot ide dhe stimuj të rinj. Do të merrni një propozim që nuk e prisnit, i cili do ju gëzojë pa masë.

Komento
Loading...

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001  

Mos e Humbisni
Murgjit dhe murgeshat e “Manastiri të Prostitutave” na kërkojnë të heshtim!

Close