Home . Aktualitet . Horoskopi ditor, e hënë 20 mars 2017

Horoskopi ditor, e hënë 20 mars 2017

Dashi

Mundohuni që mos të jeni të papërgatitur, por kapini fluturimthi mundësitë e çmuara dhe të papërsëritshme që do ju ofrohen. Në këtë të hënë, sakrifikohuni disi, në mënyrë që të shpëtoni një miqësi të rëndësishme dhe të çmuar, edhe për të ardhmen.

Demi

Keni dëshirë për t’u përfshirë në lojë dhe sidomos në sferën profesionale, doni të konkretizoni një ide që ju vërtitet në kokë, duke braktisur kështu bindjet tuaja. Ankthi nuk do t’iu lërë të qetë, por vetëm drejt mbrëmjes do të relaksoheni.

Binjakët

Brenda jush jeton indinjata dhe mllefi, por jeni të mbushur edhe me dyshime. Ndikimi negativ i Hënës, kërkon që të reagoni më mirë dhe të studioni më me detaje një taktikë fituese. Gjatë gjithë kohës do keni pranë partnerin tuaj.

Gaforrja

I keni mjetet dhe mundësitë për të fituar. Siç ju sugjeron Marsi me qetësi dhe durim, mund të merrni atë që dëshironi. Në punë dhe në dashuri do të tregoheni euforik dhe plot energji.

Luani

Engjëlli juaj mbrojtës, do ju tregojë strategjitë më të mira të fitores. Nuk doni të keni limite, por dëshironi që të veproni për çdo gjë në liri absolute. Do jetë një e hënë e mbushur me angazhime, por që do të merrni shpërblime.

Virgjëresha

Një Hënë e hutuar dhe indiferente do t’iu acarojë së tepërmi. Do të jetë një ditë e vështirë dhe torturuese, por pavarësisht gjithçkaje, do të jepni maksimumin si në familje edhe në profesion.

Peshorja

Do të shpërbleheni në punë, në çdo drejtim. Ndërkohë në dashuri, ylli juaj udhëheqës, do ju bëjë të jeni të dyshimtë dhe ekstremist xheloz. Ekuilibrin dhe qetësinë do e gjeni tjetërkund.

Akrepi

Do të jeni plotë intuitë, të qartë dhe të vëmendshëm. Në profesion, në sajë të mbështetjes së Neptunit dhe Plutonit, do dini të krijoni një ekip për të përballuar çdo vështirësi dhe të papritur.

Shigjetari

Do të jeni të përgjegjshëm dhe energjik dhe me planetet në favorin tuaj, ajo që keni arritur deri tani do konkretizohet me projekte të reja. Mos kini asnjë frikë, pasi nuk do të keni asnjë pengesë në rrugën tuaj.

Bricjapi

Marsi do të jetë në krahun tuaj dhe nëse do ju dalë ndonjë e papritur, do dini si të reagoni. Në familje dhe në punë, do të keni momente indinjate dhe nervozizmi. Tregoni kujdes.

Ujori

Jeni të kënaqur, euforik dhe sidomos të qetë. Do ta merrni ditën me qetësi dhe pa asnjë nxitim, por pikërisht në këtë moment duhet të jepni shtysën finale në çdo drejtim.

Peshqit

Hëna do ju shqetësojë dhe do ju pengojë për t’u treguar të dobishëm dhe për të kuptuar atë që doni realisht. Megjithatë do të keni vendosmëri për të vepruar, pasi i keni vendosur vetes një qëllim.

Komento
Loading...

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001  

Mos e Humbisni
A do kaloi Xhafa nesër mbi trupin e “Çizmes” dhe të Lulit?
Close