LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Horoskopi ditor, e mërkurë 11 janar 2017

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 janar 2017

Dashi

Nëse doni të ndryshoni diçka tek vetja apo në jetën tuaj dashurore sot është dita ideale. Çdo gjë mund të fillojë të funksionojë ndryshe që sot. Beqarët edhe pse do realizojnë takime pa fund, nuk do kenë ndryshime në jetën sentimentale. Financat do jenë të mira edhe për të shpenzuar.

Demi

Sot po humbisni bastin me veten. Kishit menduar që do e përfundonit më herët një projekt të caktuar lidhur me marrëdhënien tuaj në çift, por nuk keni arritur as në gjysmë të rrugës. Beqarët do tërhiqen shumë ndaj një personi dhe do mendojnë edhe për krijimin e një lidhje. Financat do kenë disa probleme serioze.

Binjakët

Në këtë moment të jetës suaj mund të zgjidhni një mundësi që do t’ju përfshijë në të gjitha senset edhe profesionalisht edhe personalisht. Beqarët do kenë mbështetjen e madhe të Venusit në dashuri, shfrytëzojini të gjitha mundësitë që do ju jepen. Financat mundohuni t’i menaxhoni me maturi për të shmangur problemet.

Gaforrja

Nuk ka mënyra specifike për t’ju pëlqyer njerëzve të ndryshëm. Nëse jeni interesantë apo jo për të tjerët, nuk duhet t’ju shqetësojë kaq shumë, mjafton vetëm mendimi i parterit/es. Beqarët nuk do jenë të vendosur për të hedhur hapa për të ardhmen, por do argëtohen me aventurat kalimtare. Plutoni do ndikojë pozitivisht tek financat.

Luani

Gjithmonë ka qenë instinkti që ju ka udhëhequr në marrëdhënien tuaj në çift. Për këtë arsye nuk keni pse planifikoni deri në detaje një situatë të caktuar sepse çdo gjë do të ndryshojë. Beqarët duhet t’i kenë idetë e qarta çfarë kërkojnë përpara se të vendosin për të ndryshuar statusin. Në planin financiar mundohuni të ruani ekuilibrin.

Virgjëresha

Përpara se t’i përgjigjeni në mënyrë të pasjellshme partnerit/es bëni mirë të reflektoni. Mund të ndryshojnë pozicionet tuaja në të ardhmen. Beqarët të vendosur për të bërë për vete personin që pëlqejnë do tregohen më tepër joshës dhe sharmantë në takime. Financat do arrini t’i mbani nën kontroll.

Peshorja

Nëse doni të bisedoni me partnerin/en kërkojini një takim. Nuk mund ta marrë me mend nga të tjerët atë që ju intereson juve. Beqarët do kenë një takim të rëndësishëm, pas të cilit do fillojnë të mendojnë për të krijuar edhe lidhje. Financat do jenë të favorizuara nga yjet, mund të bëni edhe investime.

Akrepi

Ka gjëra që mund të përmirësoni gjatë ditës tuaj, por për këtë ju nevojitet pak kohë në dispozicion. Bëni mirë të dëgjoni këshillat e partnerit/es ose të një miku. Beqarët do realizojnë takime interesante, por nuk do jenë të vendosur për të krijuar lidhje. Në planin financiar tregohuni të kujdesshëm me shpenzimet.

Shigjetari

Familja po ju mban peng të një kujtimi të shkuar. Por duhet të bëni zgjedhjet tuaja dhe të ndiqni momentin pa kthyer kokën pas. Beqarët të mërzitur nga vetmia, do tregohen mjaft sharmantë dhe të hapur në takime vetëm për të ndryshuar statusin. Financat do varen nga mënyra juaj e menaxhimit.

Bricjapi

Edhe pse nuk jeni në kushte të mira fizike sot, do të keni mjaft punë dhe impenjime të cilat duhet ti zgjidhni patjetër brenda ditës. Beqarët, nën ndikimin e Venusit do jenë sharmantë gjatë gjithë kohës dhe do bëjnë për vete këdo që pëlqejnë. Financat do jenë të mira, nuk keni arsye për t’u shqetësuar.

Ujori

Nuk doni të flisni me eprorët për mangesitë e bashkëpunëtorëve tuaj, por në këtë rast do ti hapni shumë telashe vetes. Beqarët do kënaqen me shoqërinë e miqve dhe nuk do e ndjejnë nevojën e një partneri/je në krah. Financat do jenë të qëndrueshme, mund të kryeni edhe shpenzime pa u frikësuar.

Peshqit

Keni zgjedhur mënyrën më të mirë për të kaluar ditën ju të dashuruarit. Duke larguar nga vetja çdo lloj forme stresi apo tensioni që mund t’ju lëndojë. Beqarët do kenë takime interesante, por duhet t’i japin rëndësinë e duhur nëse duan të bëjnë ndryshime në jetën sentimentale. Financat do të jenë të mira nëse shpenzoni me maturi.

Komento
Loading...

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001  

Mos e Humbisni
Hetimi i CEZ, miku i Shkëlzenit mori 7 mln € para zgjedhjeve ’09

Close