Home . Aktualitet . Horoskopi ditor, e mërkurë 13 shtator 2017

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 shtator 2017

Dashi 

Gjërat do shkojnë edhe më mirë sesa e kishit menduar sot në jetën tuaj në çift dhe emocionet do jenë me të vërtetë të forta. Gjithë dita do jetë në harmoni të plotë. Beqarët do mbeten sërish vetëm edhe pse nuk do mungojnë takimet. Asnjeri nuk do iu duket aq i përshtatshëm sa për të filluar një lidhje. Financat do jenë përgjithësisht të qëndrueshme.

Demi 

Jetojeni çdo moment si t’iu vijë sot pa menduar fare për ditët në vijim. Duhet me patjetër ta përmirësoni marrëdhënien në çift dhe të riktheni entuziazmin e dikurshëm. Beqarët nuk do jenë shumë të qartë se çfarë duan sot dhe për këtë arsye më mirë të mos dalin nëpër takime. Financat do jenë delikate dhe nuk do dini as vetë si do ia dilni.

Binjakët

Edhe pse keni shumë kohë që jeni në një lidhje, ka gjasa që të keni një konkurrentë shumë të fortë sot. Përkujdesuni më tepër për partnerin/en sepse po e latë pas dore dikush tjetër do ua rrëmbejë përgjithmonë. Beqarët do kenë mundësi me shumicë për të pasur njohje të reja, prandaj duhet t’i shfrytëzojnë. Financat nuk do jenë problematike.

Gaforrja

Klima në jetën tuaj në çift do jetë shumë ngrohtë gjatë kësaj dite. Çdo gjë do e bëni në bashkëpunim me personin që keni në krah dhe kjo do iu bëjë të mendoni më tepër për një të ardhme bashkë. Beqarët nuk duhet të thurin shumë ëndrra sepse realiteti mund t’i zhgënjejë. Neptuni do iu ndihmojë të vendosni pak rregull në planin financiar.

Luani

Nën ndikimin e Mërkurit do ruani një komunikim të mirë me partnerin/en tuaj sot dhe nuk do ketë asnjë rrezik për debate e konflikte. Beqarët nga ana tjetër do ndihen mirë edhe ashtu si janë, megjithatë nuk do iu thonë jo disa ftesave joshëse që do iu bëhen. Asnjëherë nuk i dihet çfarë ndodh. Në planin financiar situata do jetë delikate.

Virgjëresha

Edhe nëse i keni kaluar problemet në çift gjatë kësaj dite, duhet të vazhdoni të tregoheni vigjilentë. Mos kërkoni që të rikthehet menjëherë pasioni i dikurshëm. Beqarët do kenë një takim shumë të rëndësishëm i cili shumë shpejt mund t’ua ndryshojë rrjedhën e jetës. Financat do jenë shumë më të mira se disa kohë më parë.

Peshorja

Do jeni shumë të shpërqendruar gjatë kësaj dite dhe nuk do i kushtoni vëmendjen e duhur jetës suaj në çift. Nëse me të vërtetë keni ndonjë çështje të rëndësishme për të zgjidhur flisni me partnerin/en dhe sqaroja situatën. Beqarët nuk do kenë asnjë ndryshim në jetën sentimentale. Në planin financiar duhet të tregoheni të matur.

Akrepi

Venusi do jetë planeti më i favorshëm për jetën tuaj në çift sot. Do kuptoheni më së miri me partnerin/en tuaj dhe nuk do i mbani aspak mëri njeri-tjetrit. Beqarët ka shumë gjasë ta gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe do ndihen të plotësuar. Do ia vlejë gjithë pritja jua e gjatë. Financat do jenë shumë të paqëndrueshme. Shmangni sa të mundni shpenzimet e tejskajshme.

Shigjetari

Do e mbani gjithë kohës të zgjuar sot zjarrin e pasionit dhe emocionet në çift do jenë shumë të forta. Shfrytëzojeni çdo minutë dhe çdo sekondë. Beqarët do kenë disa takime interesante dhe do arrijnë të bëjnë për vete një person interesant. Në planin financiar duhet të shmangni transaksionet e mëdha sepse situata nuk do jetë e përshtatshme.

Bricjapi

Mërkuri do iu nxitë të tregoheni më të disponueshëm ndaj partnerit/es dhe do keni durim ta dëgjoni atë gjithë kohës. Marrëdhënia mes jush do fillojë të përmirësohet ndjeshëm. Beqarët nuk duhet të nxitohen për asgjë sepse mund të përballen me zhgënjime. Sektori i financave do vazhdojë të mbrohet nga yjet.

Ujori

Nëse keni pasur mosmarrëveshje me partnerin/en tuaj duhet t’i zgjidhni sa më parë sot. Sa më shumë t’i lini ato pas dore, aq më shumë situata do ndërlikohet. Beqarëve do iu shkojnë gjërat më së miri. Të gjitha dëshirat që kanë pasur për jetën sentimentale do iu plotësohen. Në planin financiar nuk do keni as problemin më të vogël.

Peshqit

Ditë e kënaqshme kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do jeni shumë besnikë ndaj partnerit/es tuaj dhe nuk do tundoheni aspak nga disa persona që do iu joshin. Beqarët nuk duhet ta humbin kohën kot me aventura kalimtare, por të bëjnë edhe pak durim për dashurinë madhe. Në planin material do arrini të përmirësoni të ardhurat.

Komento
Loading...

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001  

Mos e Humbisni
Krimi nuk është “komunist”!

Close