Home . Aktualitet . Horoskopi ditor, e shtunë 12 gusht 2017

Horoskopi ditor, e shtunë 12 gusht 2017

Dashi

Nëse kohët e fundit marrëdhënia me partnerin/en ishte ftohur paksa, sot gjithçka do marrë një tjetër drejtim. Do flisni hapur dhe do sqaroni çdo keqkuptim. Për beqarët nuk është momenti i duhur për të filluar angazhime serioze. Prisni edhe pak kohë më tepër. Perspektivat financiare janë goxha të mira.

Demi

Nëse partneri/ja juaj tregohet i/e rreptë me ju dhe e tepron me ngritjen e zërit tregojani menjëherë vendin, mos prisni që situata të ndërlikohet edhe më shumë. Beqarët me shumë gjasa do nisin një histori dashurie të sinqertë dhe të bukur. Situata financiare do jetë shqetësuese, kujdes me shpenzimet.

Binjakët

Ditë shumë e zakonshme dhe pa asgjë të veçantë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do vazhdoni ta jetoni jetën ashtu si t’iu vijë. Beqarët do kenë një ditë të mbushur me takime dhe emocione. Në planin financiar mos dëgjoni këshillat e të tjerëve, por veproni ashtu si ju mendoni në mënyrë që ta përmirësoni këtë sektor.

Gaforrja

Do jeni shumë kërkues ndaj partnerit/es tuaj sot dhe nuk do kënaqeni me aq sa ai do iu japë. Mendohuni njëherë se sa i keni dhënë ju atij. Beqarët nuk duhet të pranojnë asnjë takim për sot sepse personat që do ua kërkojnë këtë nuk do jenë të përshtatshëm për ta. Në planin financiar do filloni ta përmirësoni buxhetin.

Luani

Kujdes me xhelozinë e tepruar gjatë kësaj dite sepse mund të keni probleme serioze me partnerin/en. Mos kërkoni ta detyroni atë të qëndrojë vetëm pranë jush, por lëreni të dalë edhe me miqtë e ngushtë. Beqarët do vazhdojnë të jenë në kërkim, por nuk do e gjejnë personin e duhur. Financat do jenë në gjendje shumë më të mirë nga sa mendohej.

Virgjëresha

Edhe pse keni një lidhje të gjatë me partnerin/en tuaj, sot duhet të bëni kujdes me ato që do thoni. Ai që keni në krah nuk do jetë në humor të mirë dhe mund t’iu keqkuptojë. Beqarët nuk do kenë një ditë të favorshme dhe nuk do arrijnë të krijojnë lidhjen që kanë ëndërruar. Financat do përmirësohen ndjeshëm.

Peshorja

As mos e mendoni ta tradhtoni partnerin/en tuaj gjatë kësaj dite sepse reagimi i tij nuk do iu pëlqejë aspak. Nëse nuk e doni më mirë ja shprehni drejtpërdrejtë. Beqarët do kenë takime të ndryshme, por asnjeri nuk do ua mbushë mendjen aq sa për të krijuar një lidhje. Në planin financiar duhet të bëni shumë sakrifica.

Akrepi

Ditë e mbushur me surpriza të shumta kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Shfrytëzojeni ditën deri në sekondën e fundit dhe pranoni të bëni ndonjë çmenduri të vogël. Beqarët do kenë dashuri me shikim të parë. Situata financiare do jetë e favorshme edhe për të kryer ndonjë shpenzim më tepër.

Shigjetari

Një klimë goxha e ngrohtë do mbizotërojë gjatë kësaj dite në jetën tuaj sentimentale. Do e keni më të lehtë të flisni lirisht me partnerin/en dhe do i shprehni ndjenjat që para disa kohësh nuk keni mundur. Beqarët duhet të presin edhe disa ditë për të gjetur dashurinë. Financat nuk do jenë në gjendjen më të mirë, bëni mirë të kujdeseni për shpenzimet.

Bricjapi

Dita e sotme do jetë e mirë për të dashuruarit edhe pse pasioni nuk do jetë aq i zjarrtë sa mendohej. Përfitoni për të folur me partnerin/en mbi të ardhmen. Beqarët do kenë shumë sukses në dashuri dhe do e gjejnë personin që do iu përshtatet më së miri. Në planin financiar do arrini të kryeni investimet e duhura dhe situata do jetë serish jo problematike.

Ujori

Planetët nuk do kenë ndikim shumë të madh gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift, prandaj ju mund të bëni atë që dëshironi në mënyrë që ambienti të ngrohet më tepër. Beqarët do mbështeten gjithë kohës nga Marsi dhe do takojnë personin e ëndrrave. Rrethanat do jenë të përshtatshme edhe për të përmirësuar buxhetin.

Peshqit

Do bëni çmos që ta ruani qëndrueshmërinë dhe harmoninë në jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Edhe partneri/ja, pavarësisht se nuk do ketë shumë kohë të lirë, do mundohet t’ua bëjë qejfin. Beqarët do kenë takimin që aq shumë kanë pritur dhe do ndihen më së miri. Financat do jenë të mira, kështu që mund të kryeni investimet që keni menduar.

Komento
Loading...

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001  

Mos e Humbisni
Si e shpërbleu me “300 byzylykë” Ilir Meta-Ermal Beqirin nëpërmjet Ylli Manjanit

Close