LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Horoskopi sot, e enjte 12 janar 2017

Horoskopi sot, e enjte 12 janar 2017

Dashi

Edhe pse sot do të keni takime në të cilat duhet të flisni në gjuhë të huaj për ju nuk do të jetë problem. Do të përshtateni shumë kollaj. Beqarët nuk duhet të mërziten edhe pse janë ende vetëm, pasi mundësi të mira do të shfaqen për ta në horizont. Kujdes me financat, pasi do keni ndikimin negativ të planetëve.

Demi

Nuk është se do të takoni shumë njerëz të sinqertë gjatë rrugëtimit tuaj. E rëndësishme është të merrni atë që ka vërtet interes për ju. Për beqarët mund të ndodhin disa gjëra të veçanta të cilat mund t’ua ndryshojnë të ardhmen përgjithmonë. Financat do të jenë të mira, mjafton të shpenzoni me maturi.

Binjakët

Shenja juaj paraqitet shumë konfliktuale sot dhe jeni mjaft nervozë me këdo që do të bashkëpunoni. Qetësinë do ta gjeni vetëm tek partneri/ja juaj. Beqarët do realizojnë takime interesante, por duhet të mendohen mirë para se të marrin vendime. Financat do jenë të mira, pasi Mërkuri do iu mbrojë të mos shpenzoni kuturu.

Gaforrja

Duhet të vazhdoni rrugën që keni nisur ju të dashuruarit edhe pse mund të hasni në pengesa. Çdo gjë do të qetësohet me kalimin e kohës. Beqarët edhe pse do kërkojnë shumë për të ndryshuar statusin, nuk do e kenë sot ditën e tyre me fat. Financat nuk do kenë probleme, pasi do kenë ndikimin pozitiv të yjeve.

Luani

Njeriu juaj i zemrës ka përgatitur një surprizë për ju sot dhe për këtë qëllim ka kërkuar ndihmë edhe nga familjaret tuaj tek të cilët besoni aq shumë. Beqarët duhet të tregohen të kujdesshëm me personat që do njohin dhe takojnë sepse jo të gjithë kanë qëllime të mira. Në planin financiar duhet më tepër maturi se kurrë me shpenzimet.

Virgjëresha

Edhe pse sot i keni të gjithë kundër ndjenjat dhe emocionet janë ato që do të mbizotërojnë. Keni besim vetëm tek njeriu juaj i zemrës. Beqarët duhet të përfitojnë nga kjo ditë e mbushur me takime nëse duan të ndryshojnë statusin. Në planin financiar nuk do ketë përmirësime të mëdha, por as probleme.

Peshorja

Jeni në mes të një situate ju të dashuruarit që nuk e keni krijuar ju por që në fund duhet ti jepni një zgjidhje. Çdo gjë do të lëvizë në anën e kundërt të asaj që mendoni. Beqarët do realizojnë shumë takime mbresëlënëse sot, por nuk do kenë guximin për të vendosur për më shumë. Kujdes me shpenzimet.

Akrepi

Jeni të shqetësuar për fushën profesionale. Do të ketë lëvizje në punën tuaj që mund t’ju prekin edhe ju. Qëndroni korrekte në çdo detaj. Beqarët do tërhiqen pa masë ndaj një personi dhe do fillojë t’ju rrahë zemra fort. Në planin financiar Mërkuri do iu shtyjë të shpenzoni pa limit. Kujdes mos e teproni.

Shigjetari

Sot ju të dashuruarit do të jeni të lumtur dhe në humor të mirë sepse po shpenzoni kohën për një çështje të rëndësishme në jetën tuaj në çift. Beqarët do bëjnë çmos për të mos qëndruar më vetëm, dhe me vendosmërinë që do tregojnë do e arrijnë synimin. Financat do jenë të ekuilibruara, mund të bëni edhe shpenzime.

Bricjapi

Këtë ditë ndiheni të përkëdhelurit e fatit dhe kjo gjë po ju vjen për shtat. Partneri/ja do t’ju kujtojë që keni lënë një udhëtim për të bërë bashkë. Beqarët do fillojnë projekte të rëndësishme dhe nuk do kenë fare kohë të mendojnë për dashurinë. Marsi do ndikojë pozitivisht te financat dhe gjendja do jetë nën kontrollin tuaj.

Ujori

Dita shkon mirë në çdo aspekt si personal ashtu edhe profesional. Doni të bëni një ndryshim të rëndësishëm në marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët do tregohen mjaft joshës dhe do bëjnë për vete këdo person që pëlqejnë. Financat do jene goxha të mira dhe të qëndrueshme. Beni investimet që keni menduar.

Peshqit

Partneri/ja juaj do të përballet me disa probleme sot dhe për këtë do të kërkojë ndihmën tuaj. Ajo që duhet të bëni është ta mbështesni në çdo hap dhe vendim që ai/ajo merr. Beqarët do ndjehen mirë me statusin që kanë dhe do refuzojnë çdo lloj ftesë për takime apo njohje. Në planin financiar do përballeni me disa vështirësi.

Komento
Loading...

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001  

Mos e Humbisni
Fal Zotit profesor, “heroi” yt nuk është… i joni!

Close