Home . Aktualitet . Horoskopi sot, e premte 19 maj 2017

Horoskopi sot, e premte 19 maj 2017

Dashi

Mjedisi yjor do e favorizojë tej mase jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Do jeni të pandashëm nga partneri/ja dhe priten vetëm momente të bukura. Beqarët do bëjnë mirë të mos ndërmarrin shumë rreziqe vetëm që ta ndryshojnë statusin sepse nuk do ja vlejë. Nëse me financat tregoheni të matur, gjendja ka për të ndryshuar shumë shpejt për mirë.

Demi

Për ata që janë në një lidhje kjo ka për të qenë një ditë tërësisht normale dhe pa ndonjë problem. Bëni gjithmonë atë që do ndieni pa menduar për opinionet e të tjerëve. Beqarët nuk do jenë shumë në humor për të kërkuar dashurinë e për të bërë ndryshime. Financat do kenë disa tronditje të vogla, por me pak kufizime do arrini t’i stabilizoni.

Binjakët

Vështirësitë nuk do mungojnë sot për ju ë jeni në një lidhje megjithatë në vend që të dekurajoheni duhet të përballeni me to dhe t’iu gjeni sa më parë një zgjidhje. Beqarët do kenë një takim të veçantë dhe shumë shpejt do fillojnë edhe lidhje. Të ardhurat do mbeten të kënaqshme në çdo moment. shëndeti do jetë disi delikat, kujdesuni për veten.

Gaforrja

Ditë e favorshme për të bërë diskutime të sinqerta e për të zgjidhur problemet. Pas mesdite do dukeni të qetë dhe buzëqeshja do ju rikthehet. Beqarët mund ta shohin me një sy tjetër një mik të vjetër, por tani për tani do kenë druajtje për t’ia shprehur ndjenjat. Mërkuri do jetë planeti që do favorizojë financat.

Luani

Për të dashuruarit kjo ka për të qenë një ditë e mbushur me surpriza dhe emocione të jashtëzakonshme. Shfrytëzojeni sa te mundni çdo sekondë. Beqarët vërtet do lodhen pak por deri në mbrëmje do arrijnë ta bëjnë për vete personin që kanë pëlqyer prej kohësh. Në planin financiar nuk do keni asnjë problem pasi deri me sot keni ditur si t’i menaxhoni të ardhurat.

Virgjëresha

Ditë e mbushur me bashkëpunim, alegri dhe emocione do jetë kjo e sotmja. Në çdo moment do ndiheni të bekuar nga yjet dhe nuk do kërkoni asgjë më tepër. Beqarët do bëjnë edhe sakrifica për të gjetur personin e ëndrrave, por për fat të keq do jenë pa fat. Financat nuk do jenë shumë të mira edhe pse ju nuk do bëni shpenzimet të pamenduara.

Peshorja

Ka rrezik që duke qenë se gjerat mes jush dhe partnerit/es kanë pasur probleme kohët e fundit, sot të flirtoni me persona të tjerë. Ky do jetë një gabim. Beqarët do kënaqen me takimet që do realizojnë edhe pse me asnjërin person nuk do mendojnë për lidhje serioze. Në planin financiar do dini si t’i bëni me kujdes llogarië.

Akrepi

Nëse jeni në një lidhje duhet të tregoheni sa më të matur ju të dashuruarit sepse çdo fjalë apo gjest i pamenduar mund të çoje në acarim të situatës. Beqarët do realizojnë disa takime dhe pas një personi do mrekullohen. Shumë shpejt për ta do ketë ndryshime rrënjësore. Financat nuk do jenë të këqija në mëngjes, por për shkak të shpenzimeve të domosdoshme gjendja do dobësohet.

Shigjetari

Ditë e përkryer do jetë kjo e sotmja për të dashuruarit. Nuk do keni nevojë për fjalime të gjata për t’u marrë vesh me atë qe keni në krah. Edhe beqarët do jenë me më shumë fat në dashuri. Në planin financiar do jeni gjithë kohës nën trysni për ta mbajtur gjendjen të qëndrueshme, megjithatë do ja dilni mbanë.

Bricjapi

Ditë e paqëndrueshme ka për të qenë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Në mëngjes do qeshni e do argëtoheni, ndërkohë që pas mesditës mund të lindin mosmarrëveshje dhe debate të cilat mund të arrijnë edhe në ndarje të befta. Hëna do ua mbrojë gjatë gjithë kohës sektorin financiar dhe nuk do keni asnjë lloj problemi.

Ujori

Ditë mjaft dinamike ka për të qenë kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një lidhje. Do jeni dakord me partnerin/en të bëni çdo gjë që do ju pëlqejë dhe që do ju bëjë të ndiheni mirë të dy palëve. Beqarët ka rrezik që për arsye të ndryshme t’i refuzojnë ftesat që do iu bëhen. Nëse me shpenzimet do dini si të silleni, buxheti nuk ka për të pasur asnjë lloj tronditjeje.

Peshqit

Nëse jeni në një lidhje sot duhet patjetër të vendosni rregull tek idetë tuaja, pasi vetëm në këtë mënyrë gjërat kanë për të ecur më mirë. Beqarëve zemra do ju rrahë akoma edhe më fort pasi yjet do ju shfaqin para personin për te cilin kane ëndërruar. Për financat do jetë ditë goxha pozitive.

Komento
Loading...

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001  

Mos e Humbisni
O ba, po tani çfarë të bëj?!

Close