LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Horoskopi sot, e premte 21 prill 2017

Horoskopi sot, e premte 21 prill 2017

Dashi

Do të jeni përgjithësisht pozitiv dhe të shoqërueshëm, ndoshta edhe për shkak të një përgjigje pozitive dhe një takimi special që ju ka shtuar lumturinë. Do të jetë një ditë shumë e mirë për të planifikuar aktivitetet tuaja të ardhshme, sidomos në dashuri. Në planin financiar do mbizotërojë gjatë gjithë kohës ekuilibri.

Demi

Do të ndiheni përgjegjës për një projekt të ri dhe kjo gjë do ju bëjë mjaft nervoz dhe të tensionuar. Mos lejoni që t’iu dominojë ankthi dhe tregohuni gati për të vepruar. Të reja pozitive priten në dashuri, ku për disa çifte mund të merret një hap i madh për avancimin e lidhjes. Beqarët do kenë plot njohje të reja, por do preferojnë të presin dhe pak.

Binjakët

Do jeni mjaft të shqetësuar për shkak të disa çështjeve familjare të rrëmujshme dhe jo shumë të qarta. Ruani qetësinë dhe me intuitën e duhur do arrini të zgjidhni këto pengesa të vogla. Beqarët do e kenë të vështirë ta ndryshojnë statusin edhe pse do shfrytëzojnë çdo mundësi. Në planin financiar gjendja do jetë e keqe.

Gaforrja

Kjo e premte ju gjen më produktiv se zakonisht dhe në fakt kjo është një ditë mjaft e favorshme për takime, marrëveshje dhe veprime financiare që i keni planifikuar prej kohësh. Megjithatë mundohuni që të mos lodheni shumë. Me financat do jeni të kujdesshëm në shpenzime. Edhe shëndeti do jetë i mirë.

Luani

E premtja parashikohet të jetë interesante për ta kaluar me familjen ose me personat që keni përzemër. Mos kini frikë të jeni vetja dhe as të shprehni sa më mirë ndjenjat tuaja. Ka disa çështje familjare të cilat duhet t’i zgjidhni, ndaj tregoni vëmendjen e duhur. Beqarët do jenë në humor dhe gati për të joshur cilindo që do pëlqejnë. Shëndeti disi delikat, kujdes.

Virgjëresha

Gjatë kësaj dite do të ndiheni nervoz dhe jo shumë në humor. Keni kaluar një javë të rrëmujshme dhe nuk e pëlqeni mungesën e rregullit. Gjithsesi, pikërisht kur më pak e prisni, një takim special mund të përmirësojë ndjeshëm humorin tuaj. Beqarët do bëjnë mirë t’i marrin gjërat. Financat do jenë të kënaqshme.

Peshorja

Do të kaloni një mbrëmje interesante në shoqërinë e miqve ose partnerit/es. Së fundmi keni qenë shumë të angazhuar me punë, por tashmë do të keni mundësinë që të rikuperoni. Bëni kujdes me marrëveshjet dhe me shpenzimet e papritura sepse mund të vuani pasojat më pas. Shëndeti do të jetë i mirë.

Akrepi

Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do të bëjë që të jeni shumë të komunikueshëm dhe disponibël. Kjo pasi keni vendosmërinë për të arritur një objektiv të veçantë. Dashuria premton emocione të forta, veç bëni kujdes me fjalët. Beqarët do i marrin gjërat si t’iu vijnë dhe do dëgjojnë më shumë zemrën sesa arsyen.

Shigjetari

Kur është fjala për punën jeni gjithnjë të gatshëm dhe dinamik, por duhet të tentoni, të paktën të premten, që të ngadalësoni ritmin dhe të merreni më shumë me njerëzit tuaj të dashur. Partneri/ja pretendon më shumë vëmendje dhe nga ana tjetër edhe ju keni dëshirë dhe do ju bëjë mirë të rrini bashkë.

Bricjapi

E premtja do të jetë intriguese si për dashurinë edhe për miqësitë e reja. Mundohuni të përfitoni nga kjo ditë për të zbuluar anë të tjera të partnerit/es tuaj dhe të thelloni raportin. Me afrimin e javës së re, priten ndryshime të ndjeshme dhe mundësi të mira në punë. Buxheti nuk ka për të qenë aspak i keq. Edhe me shëndetin nuk parashikohen shqetësime.

Ujori

Tregohuni të hapur në raport me bashkëpunëtorët tuaj dhe propozimet e tyre. Ndonëse mund të jeni shumë individualistë, duhet të sforcoheni për të menduar për të mirën e grupit. Rezultatet e mira janë fare pranë, ndaj mundohuni që të përqendroheni pak më shumë. Në dashuri ujërat paraqiten të qeta.

Peshqit

Po merrni një rol shumë të rëndësishëm për punën tuaj, ndaj mundohuni të përfitoni sa më shumë nga kjo ditë për të programuar dhe organizuar angazhimet e javës deri në detajet më të vogla. Në mbrëmje mundohuni të tregoheni më të pranishëm dhe të afeksionuar pas partnerit/es.

Komento
Loading...

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001  

Mos e Humbisni
“Lua-jan” o im vëlla ma jep dhe luaneshën në çadër hua që ta…

Close