Home . Aktualitet . Horoskopi sot, e shtunë 20 maj 2017

Horoskopi sot, e shtunë 20 maj 2017

Dashi

Ditë jo shumë e mirë për ata që kanë patur probleme financiare. Sot do të vijnë duke u thelluar dhe nuk do të keni mundësi të reagoni. Të dashuruarit në mbrëmje mund të kalojnë disa çaste te ëmbla e romantike përkrah njeriut të zemrës. Beqarët nuk duhet te nxitohen për asgjë. Kujdes duhet të tregoni edhe me shëndetin tuaj.

Demi

Ditë e shkëlqyer sot për ju që jeni gjithë kohën të zënë me gjëra të reja dhe kreative. Keni formuar një ambient mjaft të këndshëm rreth vetes. Ambienti yjor do jetë shumë i përshtatshëm gjatë kësaj dite për një marrëdhënie të qetë dhe të qëndrueshme në çift. Financat nuk do jenë shumë të mira, kujdes me shpenzimet.

Binjakët

Jeni në një komunikim me vetveten sot sepse doni të evidentoni ato defekte që shpesh herë ju bëjnë të humbni toruan. Do kaloni vështirësi të njëpasnjëshme sot ju të dashuruarit dhe herë pas here do ndiheni shumë keq. Beqarët do fillojnë një lidhje pasionante dhe afatgjatë.

Gaforrja

Ato që do të vendosin se si do të shkojë dita juaj sot do të jenë emocionet dhe ndjenjat tuaja. Jeni shumë të ndjeshëm kohët e fundit. Po i shprehët ndjenjat dhe po bashkëpunuat me partnerin/en gjithçka do ju ecë për mrekulli. Beqarët do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare. Financat për fat të mirë do fillojnë të stabilizohen.

Luani

Edhe pse ka persona me të cilët nuk shkoni shumë dakord për gjëra të caktuara, sot do të mund të bashkëpunoni për një kauzë të madhe në punë. Juve që jeni në një lidhje do e përforconi edhe më tepër atë. Mund të mendoni për zyrtarizime dhe hapa më serioze. Financat duhet t’i mbani më tepër nën kontroll.

Virgjëresha

Do të keni disa luhatje humori sot gjatë pasdites por nuk keni mundësi ti shmangni. Ka gjëra që duhet të përballeni dhe mënyra më e mirë është duke folur. Një problem familjar nuk do ju lërë shumë kohë për ta kaluar me partnerin/en tuaj gjatë kësaj dite, megjithatë ai do iu kuptojë dhe do jetë mbështetje goxha e fortë për ju. Kujdes me shpenzimet.

Peshorja

Jeni shumë të ngarkuar në punë dhe do të filloni të ndani përgjegjësitë dhe tek kolegët tuaj. Jo çdo gjë mund ta zgjidhni vetë. Ditë e qetë për çiftet. Beqarët do jenë mjaft tërheqës dhe do bëjnë për vete persona të shumtë. Do e kenë vetë në dorë nëse do hedhin, tani apo më vonë, hapa më tej. Financat nuk do jenë në gjendjen më të mirë.

Akrepi

Ironia e të tjerëve në ambientin e punës karshi jush po ju argëton pa masë. Do të bëheni pjesë e lojës duke treguar se dini të menaxhoni situata delikate më mirë nga sa mendonit. Gjërat nuk do ju ecin shumë mirë sot ju të dashuruarve. Shpesh mund të keni edhe konflikte apo debate. Beqarët duhet të mendohen disa herë para se të hedhin hapa.

Shigjetari

Sot ju sugjerohet të kurseni që në të ardhmen të mund të investoni në projekte fitimprurëse dhe afatgjata. Do të merrni fryte shumë shpejt falë punës. Saturni do e favorizojë tej mase jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Beqarët do kenë takime impresionuese të cilat më vonë mund të çohen në një tjetër stad.

Bricjapi

Sot jeni shumë të hapur dhe të sinqertë. Zonat gri dhe çështjet e pazgjidhura ja u keni lënë të tjerëve për tu marrë. Ju doni të jeni i/e vërtetë. Ditë shumë e paqëndrueshme ka për të qenë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Beqarët do kenë disa takime, por ato nuk do ju duken në lartësinë e duhur. Në planin financiar merrni masa.

Ujori

Keni filluar të mendoni për disa dhurata që do të bëni dhe doni të gjeni ide origjinale për të kënaqur personat që keni pranë vetes. Beqarët mund të kenë edhe dashuri me shikim të parë. Financat do përmirësohen aq shumë saqë edhe vetë do ju duket çudi. Përfitoni për të bërë disa investime me vlerë.

Peshqit

Ngrohtësia dhe harmonia që do të gjeni pranë miqve tuaj sot si dhe në ambientin e punës do t’ju bëjnë edhe ju vetë një person më të mirë dhe më solar. Do jeni shumë kërkues ndaj partnerit tuaj gjatë kësaj dite dhe ka rrezik që marrëdhënia metë, të beëhet gjithnjë e më delikate. Në planin financiar do i rregulloni të gjithë problemet dhe do ndiheni shumë më të qetë.

Komento
Loading...

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001  

Mos e Humbisni
O ba, po tani çfarë të bëj?!

Close