Home . Aktualitet . Humor/ Basha masakrohet në rrjet, nuk thotë dot fjalën… (Video)

Humor/ Basha masakrohet në rrjet, nuk thotë dot fjalën… (Video)

Një video po bën xhiro në rrjetet sociale, ku “shënjestra” kasaj radhe ka qenë Lulzim Basha. Basha ka marrë pjesë në një auditor me studentë, të një universiteti privat. Koha kur është regjistruar videoja, përkon me kohën kur zoti Basha ka qenë në krye të bashkisë së Tiranës.

Mesa duket, nga gjumi i rëndë në zyrën e bashkisë, Luli nuk e ka pasur kthejlltësine e duhur për të shqipëruar saktë e qartë fjalën: “Paparashikueshmëria”. Videoja është bërë virale dhe në pak kohë ka “blinduar” rrjetet sociale.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Qofshi të mallkuar, ju shpirtdhjamosur me faje të paguara!

Close