LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Ilir Meta klithma prej të mbyturi: O ndërkombëtarë, merrni shembull nga Doris Pack, politikane e “ndershme dhe me integritet”!

Ilir Meta klithma prej të mbyturi: O ndërkombëtarë, merrni shembull nga Doris Pack, politikane e “ndershme dhe me integritet”!

Ilir Meta ka pritur ditën e sotme në Presidencë ish-eurodeputeten, Doris Pack.

Në një shënim në rrjetet sociale, Meta e cilëson ish-eurodeputeten si një grua me integritet dhe një mbështetëse të flaktë të Shqipërisë.

“Kënaqësi të takohesha sot me Doris Pack, një mbështetëse e flaktë e Shqipërisë, e ndershme dhe me integritet, siç duam t’i shohim të gjithë përfaqësuesit europianë”, tha Meta.

Për ata që nuk e njohin, Doris Pack është një kamikaze që është përdorur nga PD dhe Sali Berisha për vite me radhë.

Dhe për këtë, i janë falenderus Genc Pollos.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Faqja e njohur: Saranda, mes 6 vendeve që duhet të vizitohet tani para se të gjithë ta bëjnë

Close