LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Blog . Ilir Meta kundërshtoi dhe iu sul ashpër SHBA-së, reagon Kreshnik Spahiu

Ilir Meta kundërshtoi dhe iu sul ashpër SHBA-së, reagon Kreshnik Spahiu

Dita e sotme ka pasur një acarim të dukshëm të qëndrimit të Presidentit të Republikës Ilir Meta ndaj Shteteve të Bashkuara në veçanti dhe ndaj një grupi të përfaqësive të Perëndimit në Tiranë.
Lidhur me këtë situatë, ka reaguar edhe ish-kreu i Aleancës ‘Kuq e Zi’ Kreshnik Spahiu.

Spahiu shkruan:

“3 milioner i shpallin luftë Amerikës dhe BE, 1 milion të varfër u shkojnë pas..”

Loading...
More in Blog
Pasi Meta sulmoi SHBA-të, gazetari i njohur paralajmëron ‘tërmet’ në politikën shqiptare: Në valle është përfshirë publikisht edhe DASH. Humbësi ka një fat më të rëndë! Në pritje të Big Bang-ut

Close