LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Futbollist-shtangistit të “5 Shtatorit” Ilir Metës i del situata nga kontrolli: Ja si e pret “rezultatin” e votimeve! Qytetarët e tallin dhe e paralajmërojnë…

Futbollist-shtangistit të “5 Shtatorit” Ilir Metës i del situata nga kontrolli: Ja si e pret “rezultatin” e votimeve! Qytetarët e tallin dhe e paralajmërojnë…

Presidenti, Ilir Meta pasi ç’dekretoi zgjedhjet e 30 Qershorit, caktoi një tjetër datë që shqiptarët të vononin. Kjo datë sipas tij ishte pikërisht dita e sotme, 13 tetor 2019.

Por, i vetmi eveniment që po zhvillohet në Shqipëri, është maratona në Tiranë, ku marrin pjesë vrapues nga e gjitha bota.

Por kjo nuk ka ndikuar te Meta mesa duket pasi ai ka publikuar një video nga plazhi, teksa xhonglon topin, e ka përcjellë mesazhin: E diela është më e bukur kur nis sportive!

Pas videos që Ilir Meta publikoi sot nga plazhi duke luajtur me top, komentuesit nuk i kanë kursyer talljet ndaj Presidenti, Ilir Meta pasi ç’dekretoi zgjedhjet e 30 Qershorit, caktoi një tjetër datë që shqiptarët të vononin. Kjo datë sipas tij ishte pikërisht dita e sotme, 13 tetor 2019.

Por, i vetmi eveniment që po zhvillohet në Shqipëri, është maratona në Tiranë, ku marrin pjesë vrapues nga e gjitha bota.

Por kjo nuk ka ndikuar te Meta mesa duket pasi ai ka publikuar një video nga plazhi, teksa xhonglon topin, e ka përcjellë mesazhin: E diela është më e bukur kur nis sportive!

Pas videos që Ilir Meta publikoi sot nga plazhi duke luajtur me top, komentuesit nuk i kanë kursyer talljet ndaj tij edhe pse në faqen e tij zyrtare në Facebook.

Meta ndryshe nga herët e tjera që kujdesej qe të ruante vetëm komentet pozitive të tipit “suksese president”, këtë radhë komentet negative si duket kanë qenë të shumta.Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
PD-ist i Këshillit Kombëtar tallet me Bashën, Metën dhe Kryemadhin: “Sot pritet fitore me 100%”!

Close