LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . “IM HOT”… jam e nxehtë! Bebe Rexha e thotë më troç se kurrë (Foto)

“IM HOT”… jam e nxehtë! Bebe Rexha e thotë më troç se kurrë (Foto)

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha na surprizoi të gjithëve me paraqitjen e saj në premierën e filmit “Maleficent 2”. Me një fustan të zi të gjatë dhe me një dekolte të hapur 30-vjeçarja nuk kishte se si mos shkëlqente. Në rrjetin e saj social instagram ajo ka ndarë një foto me indeksit e saj ku shkruan “IM HOT”.

Bebe Rexha është interpretuesja e kolonës zanore “You Can’t Stop The Girl” të filmi “Maleficent 2”, i cili do të jetë gati për publikun nga data 18 tetor.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
President i papërgjegjshëm! Kërcënon deputetin Valteri me lehsin Tedi pasi deklaroi se Ilir Meta është kryetari i LSI

Close