LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Ish-drejtoresha e Tatimeve i rikthehet modelingut?! FOTOJA që u bë virale

Ish-drejtoresha e Tatimeve i rikthehet modelingut?! FOTOJA që u bë virale

Sa kohë që ishte nën drejtimin e Tatimeve Briseda Shehaj duket se u pëpoq që të paraqiste një look sa më të thjeshtë.

Mirëpo e shkuara jo pak herë iu përmend në media, për shkak se Shehaj kishte qenë e dashuruar me modelingun.

Nuk dihet nëse i është rikthyer pasionit të saj, po që dje një foto është bërë virale në rrjet. Shehaj shfaqet me një pamje mjaft të kuruar. Eventi në të cilën ka marrë pjesë nuk dihet dhe as kush e ka publikuar foton.

Të jetë një rikthim në pasarela i ish-drejtoreshës së tatimeve?!

 

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Murgjit dhe murgeshat e “Manastiri të Prostitutave” na kërkojnë të heshtim!

Close