LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Bota . Ivanka Trump feston 38-vjetorin dhe shfaqet si “vajzë fshati”…pa make-up

Ivanka Trump feston 38-vjetorin dhe shfaqet si “vajzë fshati”…pa make-up

Ivanka Trump, vajza e presidentit të SHBA-së Donald Trump ka festuar ditëlindjen e saj.

Ivanka ditën e lindjes e saj të 38-të e nisi me një vrapim.
Në rrjetet sociale ajo ka shpërndarë një foto, ku shfaqet pa make-up duke treguar bukurine e saj natyrale.

Padyshim, ajo shquhet për paraqitjet dhe stilin e saj unik.

Loading...
More in Bota, Lifestyle
SHBA, miratohet rezoluta që formalizon procedurën e hetimit për shkarkimin e presidentit

Close