Home . Aktualitet . Ja ku përfunduan Majlinda Bregu e Astrit Patozi!(Foto)

Ja ku përfunduan Majlinda Bregu e Astrit Patozi!(Foto)

Dikur i shihnim krah kryetarit në tryezat e grupit parlamentar, por në këtë mbledhje të sotme në selinë e Partisë Demokratike, ata shfaqen në cep. Majlind Bregu e Astrit Patozi janë ulur në fund të sallës, mbështetur në një stol tek muri, ndërsa Albina Deda, Ervin Salianji e demokratë të tjerë të rinj janë ulur në mes të tryezës. Bëhet fjalë për mbledhjen e PD me partitë e vogla aleate, ku shihet Dashamri Shehi që duket sikur i thotë, ‘Majlinda, po ti nuke ke vendin aty” dhe deputetja i kthehet me një të qeshur, pasi sic thotë ajo pas arritjes së marrëveshjes, ka ‘dy ditë që qesh”.

 
Mos humbisni:
Lajm bombë! Zbulohen emrat e teknicietëve demokrtatë që do punojnë me qeverinë e Ramës (Foto)

Close