LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . “Janë të interesuara vetëm për ”politikën” e ditës dhe për lajmin e keq”, kryeministri Rama publikon pamjet, jep mesazhin e fortë

“Janë të interesuara vetëm për ”politikën” e ditës dhe për lajmin e keq”, kryeministri Rama publikon pamjet, jep mesazhin e fortë

Rreth 160.000 rasat peshku u hodhën në liqenin e Fierzës, Kukës, pasi në shtator qeveria e shpalli këtë liqen, hapësirë ujore me interes për peshkimin, si zonë bashkëmenaxhuese peshkimi.

Kryeministri Rama ka ‘thumbuar’ mediat duke u shprehur se nuk po i jepet vëmendje pasi janë të interesuar për lajme të këqija edhe për politikë

Rama shkruan:

“ 160.000 RASAT PESHKU u hodhën në liqenin e Fierzës, Kukës, pasi në shtator qeveria e shpalli këtë liqen, hapësirë ujore me interes për peshkimin, si zonë bashkëmenaxhuese peshkimi–

Vijon përditë larg syve e vëmendjes së mediave, që janë të interesuara vetëm për ”politikën” e ditës dhe për lajmin e keq, puna për transformimin e ekonomisë rurale.”

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Futbollist-shtangistit të “5 Shtatorit” Ilir Metës i del situata nga kontrolli: Ja si e pret “rezultatin” e votimeve! Qytetarët e tallin dhe e paralajmërojnë…

Close