LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Jennifer Metcalfe, transparente mbi tapetin e kuq

Jennifer Metcalfe, transparente mbi tapetin e kuq

Aktorja angleze Jennifer Metcalfe është dukur rrëzëllitëse me një fustan të dizajnuar në mënyrë të veçantë në eventin gala “National Television Awards”, mbrëmjen e djeshme. Me një fustan të zi të stilistit Philip Armstrong, transparent në disa pjesë të trupit ajo ka tërhequr vëmendjen mbi vete.

Loading...
More in Lifestyle
Rihanna dhe mikja e ngushtë ekspozojnë të pasmet në Brazil

Close